KARIERA

Junior C# Developer

person-icon
CAIRO-soft sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania
- opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika
- diagnozowanie błędów
- wspieranie rozwoju innych systemów opartych o technologie internetowe
Oczekiwania:
- znajomość C# i .NET
- znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL)
- znajomość zasad programowania obiektowego
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
- profesjonalne podejście i zaangażowanie przy tworzeniu oprogramowania
- mile widziana znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN)
Oferujemy:
- pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- komfortową i przyjemną atmosferę pracy
Wypełnij formularz
i prześlij nam swoje CV.
Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Zobacz